Matematická analýza I NMAI054

Kdy a kde: ve čtvrtek ve 15:40 v S6 a v pátek v 9:00 ve S8

Podmínky získání zápočtu: Maximálně 3 absence (po domluvě do 22.10. možno nahradit domácími úkoly). Zisk 10 bodů z domácích úkolů (úkoly odevzdané po termínu jsou automaticky za 0 bodů). Napsání dvou písemek na 50%. Opravné termíny zápočtových testů budou ve zkouškovém období, první termín bude v prvním týdnu zkouškového období.

Informace k první zápočtové písemce: Bude se psát 9. a 10.11., budou povoleny libovolné přinesené psané/tištěné materiály, zakázána veškerá elektronika. Přiklady budou na: matematickou indukci, určování suprema a infima množiny a limity. Cvičné zadání písemky. Seznam základních limit, které je možno používat bez zdůvodnění.

Informace ke druhé zápočtové písemce: Bude se psát 21. a 22.12., budou povoleny libovolné přinesené psané/tištěné materiály, zakázána veškerá elektronika. Přiklady budou na absolutní a neabsolutní konvergenci řad, limity funkcí.

Informace k opravným zápočtovým písemkám: Opravné zápočtové písemky se budou psát 15.1. v učebně S1. Oprava první písemky se bude psát v čase 9-10:30, oprava druhé písemky 11-12:30. Témata a podmínky budou stejné jako v původních písemkách.

Co bylo/bude na hodinách: