Úmluva přednášek a seminářů IÚUK a KAM

zimní semestr 2017/18

Hromadná úmluva na níže uvedené přednášky a semináře IÚUK a KAM se uskuteční v úterý 3.  10.  2017 v 12:20 na Malé Straně v posluchárně S9.

PDF verze úmluvy

V zimním semestru 2017/18 se budou umlouvat následující předměty
Kód Název a vyučující Čas a posluchárna Poznámka
DMI067 Toky, cesty a řezy (Petr Kolman) Učí se jednou za dva roky
NDMI 064 Aplikovana diskretni matematika (Loebl) Tento rok bych chtel rikat o Stanleyho hypoteze z devadesatych let o izomorfismu stromu. Reknu souvislost se statistickou fyzikou, co je zname, a jestli zbyde cas tak se muzeme pokusit hypotezu vyresit.
NDMI 090 Bioinformaticky seminar (Danecek, Loebl) streda 17.20 v S4
NDMI010 Grafové algoritmy (M. Mareš)
NDMI055 Vybrané kapitoly z kombinatoriky I (Jaroslav Nešetřil, Jan Hubička) Tento rok se budou kapitoly věnovat Ramseyově teorii. Obtížnost a probíraná témata přizpůsobíme podle zájmu studentů. Odkazovaný web loňského doccourse je pouze orientační. / This year we plan to lecture on Ramsey Theory. Particular topics will be adapted to interests of the participants.
NDMI059 Grafové minory a stromové rozklady (J. Fiala) Základní přednáška z oblasti strukturální teorie grafů. Úmluvy se nemohu zúčastnit, hlasujte prosím na https://doodle.com/poll/8su7hetx9rutwsgh uzavírka hlasování 5. 10. 12:00
NDMI060 Barevnost grafů a kombinatorických struktur (Zdeněk Dvořák)
NDMI073 Kombinatorika a grafy III (Zdeněk Dvořák)
NMAI072 Lineární algebra III (Milan Hladík)
NOPT051 Intervalové metody (Milan Hladík)
NOPT053 Optimalizační seminář (Milan Hladík)
NTIN072 Seminář z aproximačních a online algoritmů (A. E. Feldmann, P. Kolman, J. Sgall)
NTIN103 Introduction to parametrized algorithms (A. E. Feldmann)

Je možné, že některé předměty zatím nemají stanovenou posluchárnu. Posluchárny se určí co nejdříve po úmluvě a objeví se nejprve ve fakultním rozvrhu, později i na této stránce. Pokud není uvedeno jinak, budou se předměty konat na Malé Straně.